Konkurs „Firma Przyjazna Rodzicom”

„Firma Przyjazna Rodzicom” to ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców organizowany w ramach projektu Rodzina i Kariera. Projekt ma na celu wzbudzenie zainteresowania społecznego tematem godzenia życia rodzinnego i zawodowego i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaś sam konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

27 marca 2014 r. w Warszawie w Polonia Palace Hotel odbędzie się Ogólnopolska Gala Finałowa Konkursu. W trakcie Gali, z udziałem laureatów eliminacji wojewódzkich, patrona honorowego – Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz patronów medialnych – zostaną ogłoszone wyniki Konkursu oraz rozdane nagrody laureatom eliminacji ogólnopolskich.
W konkursie mogli brać udział wszyscy pracodawcy, niezależnie od formy prowadzenia działalności. Zgłoszenia mogli nadsyłać pracodawcy, którzy uważają, że stosują w swoich firmach rozwiązania przyjazne rodzicielstwu, jak też pracownicy, którzy uważają, że ich pracodawcy stwarzają w pracy warunki przyjazne dla rodziców.

Na Gali Finałowej spotkają się laureaci eliminacji wojewódzkich. W eliminacjach ogólnopolskich zostaną przyznane 4 nagrody, po jednej w każdej kategorii przedsiębiorstwa. Każdy laureat otrzymają statuetkę i tytuł „Firmy Przyjaznej Rodzicom” oraz sprzęt biurowy. Gran Prix konkursu otrzyma firma, która wyróżni się w sposób szczególny w działaniach na rzecz rodziny wśród laureatów konkursu.

Więcej informacji o projekcie na : http://rodzina-i-kariera.infor.pl/

konkursfpr