CANTORI elegancka finezja w HEBAN

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli to jeden z najbardziej znanych i największych salonów ekskluzywnego wyposażenia wnętrz nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Działa od 1997 roku i niezmiennie zaskakuje swoją szeroką ofertą wszystkich tych, którzy kochają piękne i wyrafinowane wnętrza. Nie mogło w niej zabraknąć marki eleganckiej i pod każdym względem finezyjnej. Mowa oczywiście o CANTORI.

Firmę założył w 1976 roku Sante Cantori, człowiek obdarzony szczególnym rodzajem intuicji pozwalającej idealnie kierować rozwojem przedsiębiorstwa. Wykorzystał przy tym atut północnych Włoch (a konkretnie okolic Camerano), czyli dobrze rozwinięte rzemiosło. W ciągu kilku lat Cantori stało się znaczącą marką, sprzedającą swoje produkty w wielu salonach meblowych we Włoszech i całej Europie. Znane jest głównie z produkcji stylowych łóżek z kutego metalu. Ich zachwycająca forma to – jak podkreśla producent – tylko jedna z zalet. Produkty można bowiem docenić w pełni jedynie dotykając wszystkich elementów – miękkiej tapicerki i materaca, ręcznie wykonanych dekoracji, sprężystego bukowego stelaża czy wspaniałej pościeli. Oprócz łóżek Cantori ma w swojej ofercie również stoliki nocne, komody, krzesła, stoły, sofy, regały i oświetlenie. Większość kolekcji bliska jest klasyce i stylowi glamour. Ich znak rozpoznawczy to m.in. ponadczasowe kolory, wśród których przeważa czerń, kość słoniowa, złoto i srebro.
Uzupełnienie asortymentu stanowi elegancki zapach do wnętrz. Pięknie zaprojektowany flakonik i finezyjny zapach perfum idealnie skomponuje się z wnętrzem salonu, czy sypialni.

Arturo ambiente - living Camilla poltrona a dondolo e Iseo divano - rocket armchair and sofa Cocą letto dettaglio - bed detail Gabriel letto LP - bed George letto alto - bed tall version

Immagini 008

Immagini 008

Malaga tavolo - table Milos tavolo 2 - table Twist ambiente - living