Lampy, które ocieplą jesień

Za oknem jesień. Wieczory stały się dłuższe, a poranki – chłodniejsze. To naturalne, że coraz więcej czasu spędzamy w mieszkaniu. Co za tym idzie, najwyższa pora na to, by sięgnąć po sprawdzone sposoby, które pozwolą ocieplić nam domowe aranżacje. Dekoria.pl podpowiada, jak to zrobić za pomocą oświetlenia.

Jesienne światło jest przytłumione i takie powinno być również w mieszkaniu. Od tego, jaki rodzaj lamp zastosujemy we wnętrzu, w dużej mierze zależy efekt, który osiągniemy. Liczne lampy (zwłaszcza te z ozdobnym abażurem) doskonale filtrują ilość światła, rozchodzącego się po pomieszczeniu. Dlatego lampy sufitowe      (o mocnym źródle światła) zastąpmy mniejszymi – podłogowymi i dekoracyjnymi. Ten niewielki zabieg, pozwoli nadać pomieszczeniu magicznego charakteru.

Wybór lamp jest naprawdę duży. Różnią się od siebie stylistyką, ale i kolorystyką, dzięki czemu bez problemu wybierzemy model, który doskonale wkomponuje się w klimat pomieszczenia. Klasyczne lub nieco bardziej nowoczesne (dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej) znajdziemy w ofercie internetowego sklepu www.dekoria.pl. Co ważne, tylko do 19 października kupimy je w niższej, promocyjnej cenie, do – 50% taniej.

Oprócz lamp, w jesiennej aranżacji mieszkania, nie może zabraknąć świec i urokliwych lampionów. Te również zostały objęte promocją, która została wprowadzona do oferty producenta tekstyliów i dekoracji domowych – Dekoria.pl. tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.

FY0A4467 (Custom) lampa dekoria1 lampa dekoria3 lampy dekoria (2) (Custom) lampy dekoria (Custom)