Pokój studenta

Pokój studenta to sypialnia, miejsce do nauki i spotkań oraz garderoba w jednym. Zadbajmy o to aby to pomieszczenie było funkcjonalne i przytulne. W końcu to, jak czujemy się w naszym domu wpływa na efektywność nauki i pracy. Na co zwrócić uwagę? Poniżej podpowiadamy o czym pomyśleć w czasie urządzania funkcjonalnego pokoju!

Student office

W trakcie urządzania miejsca pracy mamy ogromne pole do popisu. Jeśli wnętrze ma małe wymiary za biurko może nam posłużyć biały blat przykręcony do ściany. To proste i wygodne rozwiązanie daje nam dodatkową przestrzeń pod biurkiem, którą możemy wykorzystać w celu przechowywania rzeczy. Puśćmy wodze fantazji i zdecydujmy się na designerski zegar, obraz z motywującym do nauki hasłem lub korkową tablicę, na której można powiesić inspirujące obrazy czy zdjęcia bliskich. Profesjonalna lampa zapewni odpowiednią ilość światła w czasie wieczornej nauki, a litery dekoracyjne, np. z naszymi inicjałami, ustawione na biurku wpłyną na personalizację pomieszczenia. Nie zapominajmy o odpowiednio wyprofilowanym fotelu, który nie obciąży kręgosłupa!

Sen sprzymierzeńcem studenta

Łóżko to zdecydowanie najważniejsza część studenckiego pokoju. Często to właśnie ono jest miejscem do nauki, spotkań a przede wszystkim służy do odpoczynku i regeneracji! W ofercie Fabryki Materacy Janpol znajdziemy idealny do tego pomieszczenia, dwustronny materac Plantpur DREAM. Produkt sprawdzi się jako stabilne podparcie kręgosłupa i zapewni komfortowy sen oraz regenerację, a jego wkład z innowacyjnej pianki Plantpur, zawiera aż do 50 % olejów roślinnych. To sprawia że po ciężkim dniu na uczelni można dosłownie wtopić się w posłanie i zapewnić sobie wysoki komfort wypoczynku. Poduszki i pościel dopasowane kolorystycznie do reszty dodatków pomogą stworzyć przytulne wnętrze.

Kolory i funkcjonalność

W pokoju, który ma spełniać wiele funkcji lepiej zrezygnować z drażniących, jaskrawych kolorów. Relaksująca zieleń, błękit, czy szarość to idealne barwy do sypialni  i pokoju. Sprytnym przełamaniem pozornie spokojnego wnętrza będą kontrastowe dodatki, np. poduszki. Książki, ubrania, bibeloty. Na nie także musi znaleźć się miejsce. Ciekawym rozwiązaniem są otwarte szafy z widocznymi półkami. Taka szafa to sposób na spersonalizowanie wnętrza.

plantpurdream

Trendy bicycle in a modern interior. Hipster bike in the interior. Road bike near the bookshelves

Trendy bicycle in a modern interior. Hipster bike in the interior. Road bike near the bookshelves

Modern atelier of young photographer - vertical view

Modern atelier of young photographer – vertical view

Black and white office at home.

Black and white office at home.

Interior of contemporary room for female student

Interior of contemporary room for female student