Odpływy liniowe i ścienne Geberit

Otwarte prysznice zrównane z podłogą stają się coraz bardziej popularne – dają poczucie dodatkowej przestrzeni, zapewniają wygodę oraz czystość łazienek. Firma Geberit wprowadziła nowoczesne odpływy liniowe oraz ścienne, zachwycające praktycznymi rozwiązaniami i bezkompromisową estetyką, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i samego użytkowania.

Odpływy ścienne

Łazienki z równą posadzką to ostatni krzyk mody: cechują się elegancją i łatwością sprzątania. Ścienny zestaw odpływowy Geberit do natrysków pozwala usunąć ostatnią przeszkodę na drodze do perfekcyjnie zaprojektowanej powierzchni posadzki. Sprawdzona technologia zapewnia sprawny przepływ wody za ścianą, a bogata kolorystyka i wzornictwo pokryw sprawia, że ścienny zestaw odpływowy pasuje do każdej łazienki. Pokrywa dostępna jest w czterech różnych wykończeniach: stal nierdzewna szczotkowana, chrom błyszczący, biały alipin, albo jako wariant do wypełnienia przez użytkownika dowolnie wybranym materiałem. Ścienne rozwiązania odpływowe to nie tylko większa przestrzeń, ale również wysoki poziom higieny. Za pokrywą znajduje się sitko na zanieczyszczenia, które łatwo można wyjąć i wypłukać, co ułatwia codzienne dbanie o czystość.

Odpływy liniowe

Odpływy liniowe CleanLine łączą w sobie eleganckie wzornictwo z prostotą oraz niezawodnością instalacji. Te innowacyjne produkty zachwycają swoją estetyką i maksymalną praktycznością, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i przy codziennym użytkowaniu. Odpływy liniowe CleanLine cechuje m.in. łatwość czyszczenia – umieszczony w odpływie koszyczek jest bardzo łatwy w wyjmowaniu i codziennym czyszczeniu, co zapewnia skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń. Ponadczasowe wzornictwo i najwyższej jakości stal nierdzewna sprawi, że będzie pasował do każdej podłogi. Odpływ można dowolnie przycinać do wymaganej długości. Nowoczesny projekt i inteligenta konstrukcja sprzyja dodatkowej higienie – woda odprowadzana jest poprzez specjalnie zaprojektowaną listwę zbiorczą do odpływu, dzięki czemu nie tworzą się zbiorowiska brudu.

Odpływy podłogowe

Trzecim rozwiązaniem w ofercie firmy Geberit jest odpływ podłogowy. Ten wyjątkowo mały odpływ podłogowy ma wymiary zaledwie 80 x 80 mm i dzięki temu jest bardziej kompaktowy niż inne tradycyjne odpływy. Charakteryzuje go ponadczasowy design, wykonany jest bowiem ze szczotkowanej stali nierdzewnej, co dodatkowo podkreśla estetykę jego wykonania. Praktyczny koszyczek zbierający nieczystości jest łatwy w wyjęciu i czyszczeniu, a prosta konstrukcja sprzyja łatwemu montażowi.

Odpływy Geberit to przede wszystkim prostota montażu, wysoki poziom estetyki, wygoda oraz komfort w codziennym użytkowaniu, a także najwyższa jakość i trwałość, którą zapewnia technologia uszczelnień najwyższej jakości.

 

 

geberit-odplywliniowy4 geberit-odplywliniowy5 geberit-odplywliniowy1 geberit-odplywliniowy2 geberit-odplywliniowy3